O nas

Unieście jest spokojną miejscowością wczasową położoną w malowniczym zakątku mierzei między jeziorem Jamno, a Morzem Bałtyckim. Jest to integralna część turystycznego i bardzo znanego Mielna, jednak tutaj oprócz wielu atrakcji turystycznych można znaleźć ciszę i spokój.

mielno

 

Nasz ośrodek położony jest blisko Morza Bałtyckiego (250 m), kościoła parafialnego (200 m) i jeziora Jamno (150 m). Niedaleko jest główne wejście na plażę, do portu rybackiego można dość spacerem w ciągu pięciu minut, przystanek autobusowy jest w odległości kilkudziesięciu metrów. Bardzo blisko jest centrum Unieścia, jednak ośrodek leży nieco na uboczu co gwarantuje doskonałe warunki do wypoczynku.

Położenie ośrodka jest idealne i dla osób mających ochotę na zabawę i nocne szaleństwa, jak i dla szukających ciszy i spokoju.

W sezonie letnim można do woli korzystać z wielu turystycznych atrakcji ale głównymi atutami są wspaniałe czyste plaże, nadmorskie lasy, lecznicze powietrze i piękne okolice.

Dojazd z i do Koszalina jest bardzo dobrze zorganizowany — działa sprawna komunikacja podmiejska, i państwowa i prywatna.

Ośrodek położony jest na sporej posesji więc istnieje możliwość bezpłatnego parkowania samochodów na ogrodzonym bezpiecznym terenie.

 


Zapewniamy darmowy dostęp do internetu!